Proč nás?

Naším cílem je zajistit firmám komfort v podobě fungujících informačních technologií. Jedná se o komplexní služby zahrnující nákup hardware (PC, notebooků, tiskáren a kancelářského IT vybavení), software (licence, programové vybavení) a zajištění jejich perfektní funkčnosti. To vše zkompletujeme a vytvoříme Vám fungující firemní síť. Dobře fungující síť je jedním z hlavních pilířů dobře fungující společnosti. Z vlastní zkušenosti víme, jaké problémy a náklady může způsobit nefungující email nebo nedostupnost dokumentů v síti. Naší firemní politikou je předcházet problému a nečekat s řešením, až omezí chod společnosti.
Fofradmin.cz

3 důvody, proč vybrat nás

1. Naši technici mají dlouholetou praxi

Držíme krok s dobou a naši technici se mohou pochlubit i několika certifikáty, mezi které patří například Juniper Networks Certified Associate (JNCIA-Junos) nebo MikroTik Certified Network Associate (MTCNA).

2. Preferujeme osobní přístup, cenu a řešení Vám připravíme na míru

Každý klient je pro nás výjimečný a chceme mu dopřát co největší komfort.

3. Naše specializace je bezpečnost IT

Zabezpečení sítě je pilířem naší práce. I pokud nepracujete s přísně důvěrnými daty, zajisté je nechcete ztratit. S rozvojem kryptoměn se rozmohly i kybernetické útoky. Možná se uklidňujete otázkou, proč by útok měl cílit právě na Vás, správná otázka však zní – proč by nemohl? Prevence Vám ušetří peníze a především klid na práci.