Data v cloudu

Chcete si usnadnit práci s dokumenty a zároveň mít jistotu, že o svá data nepřijdete? Pak je cloud to pravé řešení. Nabízíme privátní řešení s vysokou úrovní šifrování pro bezpečnost Vašich dat. Prokonzultujeme s Vámi nasazení cloudu na míru Vašim potřebám.

Ajťák na zavolání

Potřebujete jednou za čas něco opravit či nakoupit novou techniku? Proč zaměstnávat technika, který nebude plně vytížen? Od nás si můžete najmout kvalitního správce za rozumnou cenu a dle své aktuální potřeby.

Správa sítě

Potřebujete hardwarové a softwarové zázemí pro svoji práci? Chcete vlastní server nebo kvalitní zálohování? Jistotu, že Vám budou fungovat maily? Neváhejte se nám ozvat a vybudujeme s Vámi kvalitní IT prostředí, které Vám umožní růst.

Bezpečnostní, HW a SW audit

Zmapujeme pro vás hardwarové a softwarové vybavení, kterým disponujete. Odhalíme slabá místa a rizika a navrhneme optimální postup konkrétní kroky pro prevenci krizových situací. Vaše síť i data budou díky nám ve větším bezpečí.

Návrh infrastruktury

Potřebuje Vaše společnost nové IT řešení? Ušetřete výdaje na metodu pokus-omyl a svěřte návrh raději našim zkušeným profesionálům.

Změna správce/ajťáka

Máte administrátora (správce), se kterým nejste spokojeni, ale bojíte se komplikací při změně? Vše lze vyřešit, když víte jak na to. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci. Změnou můžete ušetřit peníze, čas i své nervy.